POKOJE-ŁUKĘCIN.com, Apartamenty Łukęcin, Pokoje Łukęcin, Kwatery prywatne Łukęcin, Łukęcin noclegi, Łukęcin Pokoje, Łukęcin Apartamenty, Pokoje nad morzem, Łukęcin pokoje, do wynajęcia w uroczej i spokojnej okolicy nadmorskiej

Apartamenty u Bogumiłów, znajdują się w samym centrum niewielkiej, nadmorskiej miejscowości Łukęcin. Duża ilość drzew i zieleni czyni to miejsce wyjątkowo spokojnym i zacisznym, pełnym urokliwych zakątków. Odległość do morza to zaledwie ok. 300 m.

Porośnięty lasem sosnowo – świerkowym niewysoki klif odgradza plażę, wzbogacając powietrze żywicznymi aerozolami, które w połączeniu z morskim jodem zbawiennie wpływają na nasze drogi oddechowe. Przy wejściu na plażę (przedłużenie ulicy Morskiej), które prowadzi po schodkach, latem działa strzeżone kąpielisko o długości 200m, przy wejściu na plażę usytuowano również sanitariaty. A sama plaża jest wystarczająco szeroka i oczywiście piaszczysta.

Wybierając noclegi nad morzem w Łukęcinie mają Państwo możliwość aktywnego wypoczynku. Wszyscy, którzy na co dzień żyją wśród zgiełku wielkich miast z pewnością docenią panującą tu cisze i spokój, nawet w sezonie letnim nie ma tu tłumów. Apartamenty u Bogumiłów to nie tylko miejsce noclegu, ale przede wszystkim opieka właścicieli i personelu lokalu. Dlatego nasze apartamenty są monitorowane przez 24 h, by naszym gościom zapewnić bezpieczeństwo podczas obecności i nieobecności w apartamentach.


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY...